Image

Kaffed: 21 Mayıs için Ankara ve Kefken Kararları

KAFFED-YK, 21 Mayıs ile ilgili hazırlık sürecini konuşmak için 7 Şubat'ta Federasyon Genel Merkezinde toplandı.

Kafkas Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu 07 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 10.00’da Federasyon Genel Merkezi’nde toplandı. Toplantıda gündem maddeleri ile 06 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen Başkanlar Kurulu toplantısında gündeme getirilen görüş ve öneriler üzerinde detaylı fikir alışverişleri yapılarak gerekli kararlar alındı.
 
21 Mayıs ile ilgili hazırlık süreci değerlendirilerek yer ve format konusunda kararlar alındı. Başkanlarımızın tavsiye kararı değerlendirilerek yönetim kurulu, merkezi etkinliğin Kefken ve Ankara ayaklı gerçekleşmesi yönünde karar aldı. Detaylı çalışmalar ve gerekli hazırlıklar için 21 Mayıs Komisyonu’na görevler verildi.
 
Suriye Kriz Komitesi’nin son durumu görüşüldü. Hukuki destek, dayanışma, insani yardım gibi konularda çalışan komitenin toplantılarına hız kesmeden devam etmesine, Suriyeli soydaşlarımıza yönelik yardım kampanyasının canlandırılmasına, kampanyanın sosyal medyada yaygınlaştırılmasına karar verildi.
 
Anadilde seçmeli dersle ilgili süreç değerlendirildi. Yapılması gerekenler Komisyon başkanının değerlendirilmeleri doğrultusunda karara bağlandı.
Ayrıca bölge derneklerimizle istişarede bulunularak tüzük revizyonu için bir takvim oluşturulmasına karar verildi.
 

YORUMLAYIN

Sayın okurumuz, yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için tıklayınız.

600 karakter kaldı

Henüz yorum eklenmemiş

GAZETE

ARAMA EKLENTİSİ

Banner